Zihinsel modelleme oyunları

0
1650

Merhabalar, ben Ville Keränen ve Zihinsel Modelleme Oyunu tanıtımına hepiniz hoşgeldiniz. Bu oyunu 10 yılın üzerinde bir süredir geliştiriyorum ve bu sonunda şu kartlarla bir gerçeğe dönüştü. Oyunun da geçmişi şöyle.

Finlandiya’da bir ekonomi okulundaki akademide yaratıcılık ve yenilikler konusunda çalışırken, zihinsel modeller konusunu araştırıyorduk çünkü bu konu yenilikçilik ve yenilikçiler için önemli bir konuydu. Ve bunu 5 başlıkların içeriğini halinde şu kitapta bulduk. Bu başlıkları iki üç günlük atölyeler çalışmaları ile oluşturduk.

Peki biz zihinsel modellerle ne yapmak istiyoruz, zihinsel modeller ne ile alakalı?

Helsinki’ye bir seyehatim sırasında eski tarzda yazılmış bir günlük ve bir fabrika ile alakalı bir kitap okumuştum. Burda bir zamanlar çalıştığım bilim merkezini, bir modern sanat müzesini ve bir kiosku ziyaret etmiştim.

Ardından bilim merkezindeki bir oyun sergisi beni etkileyen şey oldu.

Ve mental modeller oyununu oluşturmaya karar verdim, hep beraber zihinsel modellerimizi (düşünceler vb.) açıklayabileceğimiz bir oyun.

Böylece bunun prototipi oluştu.

İlk prototipi hazırlayıp test olarak uygulamaya başladığımız günden beridir birçok insan bu oyun hakkında fikirlerini belirtti. Bu projeyi gerçekleştirmek için birçok destek aldık. Ve bugün çok mutluyum çünkü 10 yıllık geliştirme çalışmaları bir gerçeğe dönüştü. Bunu istiyorsanız ben veya benim web satış sitemden alabilirsiniz. Bugünlerde bu oyun hakkında bir çok video hazırlıyoruz umarım bu gösteri size zevk vermiştir ve eğer sorunuz olursa buradaki iletişim adresleri vasıtasıyla bağlantı kurabilirsiniz. Teşekkürler

Daha fazla bilgi için

Kanalımıza abone olun

Build Your Team AB Projesi Oynatma Listesi ➤

Sosyal Medya ➤ Facebook Page

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin
Lütfen isminizi buraya girin